Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

Мій профіль — iнфектологiя, паразитологiя, iмунологiя та гепатологiя.

Тобто якщо у пацiєнтiв виникають вiрусні та бактерiальні захворювання (у т.ч. TORCH-iнфекцiї, вірусні гепатити, рецидивуючі iнфекцiї, хвороба Лайма), глистні iнвазiї тощо, то нам час познайомитись.

Мій досвід як клініциста, набутий у багаторічній власній професійній діяльності, а також в якості голови групи експертiв з iнфекцiйних хвороб Управлiння охорони здоров'я Сумської ОДА та члена комісій МОЗ України, в проведенні консиліумів у закладах охорони здоров’я областi, куди постійно залучаюсь як експерт зі складних випадків.

Пройшла стажування з питань надання медичної допомоги хворим з ВIЛ-iнфекцiєю, гепатитами у Сполучених Штатах Америки, працювала у складi iнтернацiональної бригади по боротьбi з iнфекцiйною захворюванiстю та смертнiстю в Таджикистанi.

Багато рокiв викладала Iнфекцiйнi хвороби студентам медичного iнституту. Автор та спiвавтор майже 100 наукових рoбiт, серед яких — Посiбник з iнфекцiйних хвороб для лiкарiв. Заступник голови Асоцiацiї iнфекцiонiстiв Сумщини.

Моя мета як лікаря — забезпечити пацієнтам медичну допомогу на рiвнi сучасних мiжнародних стандартів. Моя мета як свідомого громадянина і
фахівця з багаторічним досвідом — передати напрацьоване молодим колегам.

Отже, вас турбує стан здоров’я?

Вам — не до аптеки, вам — не в Google. Вам — до нас. Унікальний кадровий, матеріально-технічний та лікувально-діагностичний ресурс нашого медичного закладу — 24/7 для вас.

Вул. 20 років Перемоги, 15
Тел. 099 538 4296