Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

приймальне відділення

Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» (далі - КНП СОР «МКЦІХТД») – лікувально-профілактичний заклад, що спеціалізується на наданні висококваліфікованої допомоги населенню області (стаціонарної та консультативної) з інфекційною, паразитарною патологією, пацієнтам дерматологічного, гастроентерологічного (у т.ч. гепатологічного), неврологічного профілю, особам з захворюваннями, що передаються статевим шляхом. У нашу професійну діяльність входить встановлення джерел виникнення таких хвороб, їх локалізація та знищення.

Заклад також є організаційно-методичним центром, базою підвищення кваліфікації лікарів і середніх медпрацівників з питань інфектології та дерматовенерології.

Приміщення КНП СОР «МКЦІХТД» збудоване за типовим проектом. Його архітектурне рішення забезпечує надійну ізоляцію хворих, проведення сучасних лікувальних і діагностичних заходів, дотримання санітарно-протиепідемічного режиму.

Всі ліжка закладу облаштовані санвузлом та душовою. Відділення стаціонару естетично оформлені, в палатах створені умови, що наближаються до домашніх, встановлені холодильники, в деяких - кондиціонери, телевізори.

У закладі активно впроваджується сучасні методи лікування, у тому числі еферентні.

У КНП СОР «МКЦІХТД» працюють кращі спеціалісти в своїй області, які мають грунтовні знання та багаторічний практичний досвід: інфекціоністи, дерматовенерологи, невропатолог, гастроентеролог, гепатолог, ендокринолог, спеціаліст з УЗД. Вони гарантовано зможуть встановити точний діагноз та призначити найбільш ефективне лікування.

Очолює центр лікар віщої категорії в сфері організації та управління охороною здоров’я та дерматовенерології, Будніков Юрій В’ячеславович. Звертайтесь, і ваше здоров’я буде в надійних руках професіоналів.

Структура медичного закладу

Наш центр працює з 1 квітня 2020 року. В теперішній час він перебуває в управлінні Сумської обласної ради та підпорядковується Обласному управлінню охорони здоров’я. Наша діяльність ведеться на основі актуального Закону України «Про охорону здоров’я» та інших законодавчих, нормативних актів. Підтвердженням легальності послуг, що ми надаємо є Ліцензія на право ведення медичної діяльності, видана Міністерством охорони здоров’я України (наказ МОЗ України від 20.12.2019 № 2588). Заклад акредитований на першу категорію.

В структуру КНП СОР «МКЦІХТД» входить:

  • приймальне відділення;
  • відділення інтенсивної терапії та реанімації;
  • стаціонарне відділення з ліжками для надання медичної допомоги інфекційним хворим, хворим з паразитарною патологією, пацієнтам дерматовенерологічного профілю та з ліжками для надання спеціалізованої паліативної допомоги;
  • поліклінічне відділення;
  • відділення гепатології;
  • кабінет анонімного обстеження;
  • клініко-діагностичної лабораторія;
  • кабінет ультразвукових досліджень.

Ми проводимо санітарно-освітню роботу стосовно питань профілактики інфекційних, паразитарних, шкірних, заразних шкірних та венерологічних хвороб. Високе сучасне оснащення, лікарі вищих категорій, щире бажання допомогти кожному пацієнту – це те, що дозволяє нам надавати кваліфіковані послуги, які є основою швидкого та ефективного лікування. Ми регулярно проводимо та беремо участь у конференціях, семінарах, розробляємо методичні матеріали, готуємо інформаційні листи, впроваджуємо в медичний процес інноваційні технології обстеження та лікування.

За додатковою консультацією та щоб записатися на прийом лікарів-спеціалістів, звертайтесь в нашу реєстратуру особисто або за телефоном. Не зволікайте з візитом до спеціаліста, адже ваше здоров’я саме в ваших руках.

Записатись на прийом

Заповніть форму, і наші спеціалісти з вами зв'яжуться найближчим часом.