Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

Прийом у лікаря венеролога

Сумський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер пропонує професійні послуги лікаря венеролога: консультації, діагностика та лікування захворювань, що в тому числі передаються статевим шляхом. Ми розуміємо, наскільки делікатними є подібні проблеми зі здоров’ям, тому гарантуємо повну анонімність. У нас працюють кращі лікарі, що мають багаторічний досвід роботи. В нашому розпорядженні професійне діагностичне обладнання та передові методики, що дозволяють проводити будь-які види спеціалізованих обстежень, виявляючи збудників та причину появи інфекції. Звертаючись до нас, ви довіряєте своє здоров’я професіоналам.

Коли потрібно звернутися за консультацією до лікаря

Близько 80% венерологічних захворювань протікає безсимптомно. Тільки у 20% пацієнтів можуть спостерігатися висипи, виділення, почервоніння, з’являється біль, різі, свербіж, печіння. Ми рекомендуємо регулярно відвідувати лікаря, щоб бути впевненими у своєму здоров’ї. Профілактичний огляд рекомендується проходити кожні півроку.

За консультацією потрібно також звернутися:
  • після випадкового статевого акту;
  • незахищеного статевого контакту;
  • при появі нового статевого партнера;
  • при появі одного або декілька симптомів захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • при появі симптомів захворювань у статевого партнера;
  • перед плануванням вагітності;
  • у випадку розірваного презервативу або перед статевим контактом без презервативу з новим партнером.

Слід пам’ятати, що вчасно виявлена та вилікувана інфекція запобіжить розвитку тяжких ускладнень, припинить розповсюдження заразних венеричних захворювань.

Лікування в ШВД

Якщо у вас виникли будь-які проблеми зі шкірою, включаючи заразні хвороби, звертайтеся за кваліфікованою допомогою лікаря дерматовенеролога Сумського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру. Ми проводимо профілактичні огляди, надаємо консультації. Пройти обстеження можна абсолютно анонімно. Для цих цілей у нас працює анонімний кабінет. Звертаючись до нас, ви отримуєте компетентну професійну допомогу.

Записатися на прийом до лікаря венеролога ви можете на сайті нашого диспансеру або зателефонувавши в реєстратуру. Ви приходите на свій час, не чекаєте своєї черги в коридорі, що зводить до мінімуму вірогідність зустріти знайомих.

Тривалість прийому – від 5 до 30 хвилин. Лікар приділить вам стільки уваги, скільки буде потрібно у вашому випадку. За необхідності, призначається додаткове обстеження. Виходячи з отриманих результатів, лікар розписує лікування. Після його завершення необхідно буде прийти на повторний прийом, щоб впевнитись, що інфекція знищена, і ви цілком здорові.

Звертайтеся, будемо раді допомогти кожному нашому пацієнту!

Графік прийому

Кабінет Пн - Пт Субота
дермато-
венеролога
8:00 - 18:00 9:00 - 13:00

Записатись на прийом

Заповніть форму, і наші спеціалісти з вами звʼяжуться