Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

презентація

Інформаційні кампанія “Рятуй життя безпечно”

Презентація "Рятуй життя безпечно", слайди якої можна використовувати для тематичних семінарів і фотозвітів.

"Інфекційний контроль – це, насамперед, не про вимоги, а про права медичних працівників, про безпеку під час виконання професійних обов’язків."

Національний портал з імунізації

Міністерство охорони здоров’я України (далі МОЗ), за підтримки міжнародних та національних партнерів працює над збільшенням охоплення рутинною вакцинацією та вакцинацію проти COVID-19 серед дітей та дорослих.

Читати далі

Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує

Колектив КНП СОР «Медичний клінічний центр iнфекцiйних хвороб та дерматологiї iменi З. Й. Красовицького» висловлю найщирішу вдячність Генеральному директоровi Фiрми «ГРЕЙС IНЖИНIРИНГ» Олексiю Фурманчуку за  гуманітарну допомогу у виглядi медикаментiв, які переважно будуть спрямованi для надання медичної допомоги вiйськовослужбовцям.

Читати далі

Щорічний Національний конкурс “Благодійна Україна-2022”

Нацсоцслужбою в межах компетенції опрацьовано лист Всеукраїнської благодійної організації „Асоціація Благодійників України” від 09.03.2023 № 14 щодо сприяння в проведенні щорічного Національного конкурсу „Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України” (далі – Конкурс), засновником та організатором якого є зазначена організація.

Увесь світ єднається у боротьбі проти агресора

В цей нелегкий для нашої країни час увесь світ єднається у боротьбі проти агресора. Дуже приємно співпрацювати з людьми, які турбуються про тих, хто потребує допомоги. Нам пощастило співпрацювати саме з такими.

Читати далі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Природний газ

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, Розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі щодо відкритих торгів з особливостями за предметом: Природний газ код ДК 021:2015: 09120000-6: Газове паливо (закупівля: UA-2023-03-27-008595-a).

Читати далі