Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

Стаціонар медичного центру Сум

Стаціонарне відділення Медичного клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького призначене для проведення лікувальних та реабілітаційних заходів хворим, які мають шкірні або венерологічні захворювання, але не потребують інтенсивної терапії та цілодобового медичного нагляду. Ми надаємо кваліфіковану допомогу із застосуванням інноваційних технологій та методик. Звертаючись до нас, ви мінімально будете відірвані від своїх звичних побутових справ та роботи, але при цьому зможете швидко та надійно позбавитися від захворювання.

Основні функції денного стаціонару

Направлення на денний стаціонар видається лікарем. Він встановлює термін перебування на основі характеру та стадії захворювання. В таких умовах лікується атопічний дерматит, екземи, псоріаз, токсикодермія, алергічні дерматити, гостра кропивниця та інші шкірні хвороби, в тому числі і заразні, а також інфекції, що передаються статевим шляхом.

В денному стаціонарному відділенні проводиться:

  • комплексне лікування хворих, які не потребують постійного медичного нагляду;
  • діагностичне обстеження та лікувальні процедури, що не пов’язані зі спеціальною підготовкою хворих, а нагляд за ними після проведення діагностичних та лікувальних заходів має короткотривалий характер;
  • підбір оптимальної, найбільш ефективної та адекватної терапії для пацієнтів, які вперше зіткнулися з такою хворобою, або хворим з хронічними формами патологій.

Для виконання функцій стаціонару використовується сучасна клініко-діагностична лабораторія, фізіотерапевтичне відділення. Лікування проводиться під регулярним наглядом лікарів дерматовенерологів нашого медцентру.

Професійне лікування

До ваших послуг кваліфіковані лікарі та медичний персонал, спеціалізоване діагностичне та лікувальне обладнання, комфортні умови стаціонару. Все це є запорукою швидкого на повного одужання. Звертайтеся за професійною допомогою, щойно ви відчуєте будь-які негаразди зі здоров’ям. Оперативне та кваліфіковане лікування дозволить вам уникнути більш серйозних проблем.

Денний стаціонар працює з понеділка по суботу. За додатковою інформацією звертайтеся до нашої реєстратури за телефоном або особисто. Вся контактна інформація та адреса медичного центру вказана у відповідному розділі сайту.