Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

Аналізи

В медцентрі можна здати аналізи для встановлення наявності або відсутності шкірних, заразних шкірних, венерологічних хвороб. Для проведення обстеження може здаватися різний біоматеріал.

аналізи в шкірвендиспансері

Поліклінічне відділення

Поліклінічне відділення надає кваліфіковану консультативну і лікувально-діагностичну допомогу населенню м. Суми та області при шкірно-венерологічних захворюваннях.

шкірвен диспансер

Стаціонарне відділення

Відділення надає висококваліфіковану спеціалізовану допомогу хворим на шкірні, заразні шкірні хвороби та хвороби, що передаються статевим шляхом, з використанням прогресивних методів лікування та діагностики.

стаціонар ШВД

Анонімний кабінет дерматовенерології

Кабінет анонімного обстеження і лікування створений для підвищення доступності, екстреної діагностики та лікування пацієнтів із захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

анонімний кабінет дерматовенеролога

Клініко–діагностична лабораторія

Клініко-діагностична лабораторія проводить загально-клінічні, гематологічні, бактеріологічні та імунологічні дослідження для своєчасної діагностики сифілісу, гонореї, трихомоніазу, хламідіозу, бактеріальних вагінозів, дерматомікозів, демодекозу, корости.

кдл

Організаційно-методичний відділ

Організаційно-методичний відділ веде статистичний облік та звітність хворих на венеричні та шкірні захворювання; розробляє плани організаційно-методичних заходів діяльності диспансеру та дерматовенерологічної служби області.

організаційно-методичний відділ

Записатись на прийом

Записатись