Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

Клініко-діагностична лабораторія Сумського медцентру

Діагностична лабораторія Медичного клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького надає послуги з проведення загально-клінічних, бактеріологічних, імунологічних та гематологічних досліджень. Вони дозволяють встановити наявність або відсутність різних видів шкірних хвороб та захворювань, що передаються статевим шляхом: сифілісу, корости, дерматомікозів, трихомоніазу, гонореї, демодекозу, вагінозів бактеріального походження, хламідіозу та ін.

В процесі обстеження використовується передове сучасне обладнання, достовірні, високочутливі та регламентовані методики. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в професійному обслуговуванні та ефективному лікуванні.

Коваль Лілія Володимирівна

Завідувач діагностичною лабораторією

Відділення діагностичної лабораторії

Умовно КДЛ поділяється на декілька відділень:

  • Клінічне. Проводяться загальний аналіз сечі, крові, біохімічний аналіз крові, паразитарні дослідження, мікроскопія нативних та забарвлених препаратів на ІПСШ, дослідження на мікози, демодекоз, коросту та ін.
  • Молекулярно-біологічне. Дозволяє встановити генетичний матеріал збудника захворювань: Trichomonas vaginalis, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma urealyticum, вірус герпесу, цитомегаловірусу, папіломовірусу, бактеріального вагінозу та ін.
  • Бактеріологічне. Проводиться бакпосів на гонококки та їх чутливість до антибіотиків, трихомонади, дерматофіли, дріжджі, мікоплазми, уреплазми та ін.
  • Серологічне. Експрес методики діагностики сифілісу, ІФА-скрінінги, імуноблоти на сифіліс на ін.

Аналізи проводяться виключно за направленнями лікарів. До більшої частини з них рекомендується відповідна підготовка. Тільки при дотриманні рекомендацій спеціалістів можна буде отримати максимально точні результати обстежень.

Як здати аналізи

В наш діагностичний центр за проведенням аналізів можуть звертатися жителі Сум, Сумського району та області. З графіком роботи відділення, годинами та умовами здачі тих чи інших аналізів можна ознайомитись на нашому сайті або за телефоном у реєстратурі.

Не зволікайте зі зверненням до наших спеціалістів, адже тільки вчасно поставлений діагноз та ефективне лікування здатне запобігти виникненню серйозних наслідків як у самого пацієнта, так і у його близьких та оточуючих.

Графік роботи відділення

Пн - Пт Субота
Лабораторія 8:00 - 18:00 8:00 - 13:00

Записатись на прийом

Заповніть форму, і наші спеціалісти з вами звʼяжуться