Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

Кабінет анонімного обстеження

Медичного клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького –  це якісна й доступна медицина!

Кабінет анонімного обстеження і лікування створений для підвищення доступності, екстреної діагностики та лікування пацієнтів із захворюваннями, що передаються статевим шляхом. А також для подолання соціально-негативних мотивацій, що перешкоджають зверненню населення за даним видом допомоги на офіційний прийом, для зниження числа випадків самолікування.

 • Консультація висококваліфікованих спеціалістів
 • Доступні ціни
 • Бактеріоскопічна, бактеріологічна і серологічна діагностика широкого кола захворювань, що передаються статевим шляхом, а також шкіри і підшкірної клітковини з застосуванням новітніх методів
 • Кріотерапевтичні процедури

У кабінеті анонімного прийому можна:

 • Отримати консультацію досвідченого лікаря-дерматовенеролога
  пройти сучасне і достовірне обстеження на всі статеві інфекції (сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, мікоплазмоз, уреаплазмоз, урогенітальний герпес, папіломавірусна інфекція та ін.), а також тести на ВІЛ та гепатити.
 • Пройти комплексне обстеження на хронічні шкірні захворювання (псоріаз, екзема, червоний плоский лишай та ін. із застосуванням дерматоскопії і гістологічним дослідженням матеріалу біопсії), заразні шкірні захворювання (короста, грибкові ураження), інфекції, що передаються статевим шляхом.
 • Пройти обстеження на онкомаркери.
 • Отримати адекватне і повноцінне лікування, контроль вилікування.
Графік роботи
Понеділок - П'ятниця
Анонімний
кабінет
8:00 - 18:00

В кабінеті анонімного обстеження приймають лікарі:

Сотник Альона Вікторівна

лікар невропатолог
Графік прийому:
понеділок, середа, п’ятниця
з 12.10 до 15.10
Про лікаря

Дем’яненко Наталія Вікторівна

лікар інфекціоніст
Графік прийому:
вівторок, середа, п’ятниця
з 8.00 до 11.00
Про лікаря

Сніцарь Ольга Володимирівна

лікар гастроентеролог
Графік прийому:
вівторок, четвер, п’ятниця
з 8.00 до 11.00
Про лікаря
Про роботу кабінету дерматовенерології

Робота кабінету дерматовенерології Медичного клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького присвячена професійній діагностиці, лікуванню та профілактиці будь-яких проблем зі шкірою, а також патологій, що передаються статевим шляхом. В нашому розпорядженні передове обладнання та висококваліфіковані спеціалісти, здатні знайти найбільш ефективний спосіб лікування саме вашого захворювання. Слід знати, що зовнішнє проявлення – це лише симптом, в той час, як першопричину варто шукати всередині організму. Тільки комплексне професійне лікування здатне повністю позбавити вас від патології та попередити її повторну появу. Саме таку медичну допомогу ви зможете отримати в нашому медцентрі.

З чого складається професійна допомога

В кабінеті проводиться повний комплекс діагностичної, лікувальної та профілактичної роботи з пацієнтами, що страждають на дерматологічні та венеричні хвороби. Ми гарантуємо повну анонімність звернення та конфіденційність інформації.

Наші спеціалісти дерматовенерологи проводять:
 • прийом, консультації, діагностику та лікування шкірних захворювань та патологій, що передаються статевим шляхом;
 • нагляд за хворими, що мають хронічні патології;
 • обстеження пацієнтів на наявність заразних шкірних хвороб;
 • обстеження на урогенитальні інфекції за допомогою молекулярно-біологічного та мікроскопічного методу діагностики;
 • імуноферментні аналізи крові на сифіліс, гепатити, ВІЛ;
 • профілактичні огляди.

У більшості випадків лікування проводиться в амбулаторних умовах, але у разі необхідності вам може буде запропонований денний стаціонар. Оптимальний спосіб та схему лікування визначає лікар після встановлення виду і тяжкості захворювання.

Як потрапити на прийом до лікаря

Якщо ви помітили будь-які симптоми шкірних та венерологічних захворювань (почервоніння, висипи, свербіж, виділення, ерозії, біль, дискомфорт в паховій зоні та ін.), негайно звертайтеся в кабінет венеролога-дерматолога нашого центру. Не чекайте поки захворювання почне прогресувати. Пам’ятайте: ви ставите під загрозу не тільки своє здоров’я та життя, але й безпеку своїх близьких та рідних. Якщо у вас залишилися питання, ви хочете записатися на прийом до лікарів, звертайтеся до нашої реєстратури особисто або за телефоном.

Записатись на прийом

Заповніть форму, і наші спеціалісти з вами звʼяжуться