Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

Лікар інфекціоніст відділення гепатології

Лікарська категорія: вища («Інфекційні хвороби») з 2010 року.

Рябіченко

Загальний стаж роботи 22 роки.

Автор понад 40 друкованих робіт, в тому числі – у спеціалізованих журналах.

Експерт управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації з інфекційних хвороб та імунології, приймав участь у розробці регіональної та державної програм протидії гепатитам.

Учасник та доповідач багатьох загальноукраїнських та закордонних науково-практичних конференцій, тренінгів, семінарів. Проходив стажування в медичних клініках Сполучених Штатів Америки з питань профілактики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу та вірусних гепатитів.

Рябіченко Володимир Вікторович має великий досвід діагностики та лікування захворювань печінки, жовчовивідних шляхів та поєднаної підшлунково-печінкової патології. Це включає діагностику та лікування гепатитів, у тому числі вірусних (A, B, C, D, E, F, G, TTV та інших), токсичних (у тому числі, алкогольних), паразитарних та аутоімунних уражень печінки, стеатогепатиту, цирозу печінки.

До сфери компетенції відносяться також інфекції групи TORCH (герпетична, цитомегаловірусна інфекції, токсоплазмоз, ЕБВ-інфекція, краснуха), хвороба Лайма (бореліоз), ВІЛ-інфекція тощо.

Лікар володіє методиками озонотерапії, що ефективно застосовується при лікуванні різноманітних як інфекційних так і неінфекційних захворюваннях.

У разі виявлення хронічного вірусного гепатиту, при наявності показів до лікування, лікар призначить курс сучасної противірусної терапії у рамках державної або обласної програми (на безоплатній основі).

 

Графік та години прийому лікарем:

 

 

Місце прийому Понеділок Вівторок - П'ятниця
м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15, відділення гепатології 10:00 - 14:00 9:00 - 14:00