Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького

Адреса:

м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 15

Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради “Регіональний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр”

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації - начальника військової адміністрації "Про спроможну мережу закладів охорони здоров'я області" від 31.07.2023 № 356-ОД.

Яка медична допомога гарантована внутрішньо переміщеним особам при інсульті

Медичну допомогу при інсульті можна отримати безоплатно в 226 лікарнях. Повну вартість лікування оплачує Національна служба здоров’я України, незалежно від місця реєстрації чи статусу пацієнта. Тож внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на медичну допомогу в будь-якому куточку країни.
Читати далі

Що треба знати людині зі статусом ВПО для отримання безоплатної медичної допомоги?

Через повномасштабне вторгнення росії, понад 8 млн українців вимушено стали внутрішньо переміщеними особами – залишили свої домівки та тимчасово переїхали жити у більш безпечні регіони країни. Незалежно від місця проживання і реєстрації, кожен може отримати медичну допомогу в однаково повному обсязі, незалежно від місця реєстрації чи місця проживання. Це право реалізується через Програму медичних гарантій, яка зокрема, покриває потреби внутрішньо переміщених осіб.
Читати далі

Інформаційно-просвітницькі заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

30 липня в Україні відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН.

Основною метою відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми є підвищення рівня обізнаності суспільства про це ганебне явище, жертвами якого може стати будь-яка особа, незалежно від статі, віку, соціального статусу, рівня освіти, але в першу чергу – незахищені категорії людей. Відзначення світовою спільнотою цієї дати допомагає об’єднати зусилля країн всього світу щодо виявлення і боротьби зі злочинною діяльністю в цьому напрямку.
Читати далі

Довідка про потребуючих лікування хворих на хронічні вірусні гепатити

Протягом останніх років Сумщина знаходиться в першій трійці серед інших областей з показників виявлення та обліку хворих на хронічні вірусні гепатити (далі – ХВГ). У 2023 році в області захворюваність збільшилась у 2 рази та становила 60,5 на 100 тис. населення (2022 рік – 28,9), Україна – 18,53 та 11,1 на 100 тис. населення відповідно, в регіоні зареєстровано 625 вперше виявлених хворих на ХВГ (2022 рік – 304).
Читати далі