Офіційна сторінка Сумського ОШВД

Адреса:

м. Суми, вул. Привокзальна, буд. 31

Сумський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер – комунальний заклад, що надає кваліфіковану допомогу жителям міста, області та районів у діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань та патологій, що передаються статевим шляхом.

У нашу професійну діяльність входить встановлення джерел виникнення таких хвороб, їх локалізація та знищення. У шкірно-венерологічному центрі працюють кращі спеціалісти в своїй області, які мають грунтовні знання та багаторічний практичний досвід. Вони гарантовано зможуть встановити точний діагноз та призначити найбільш ефективне лікування.

Очолює диспансер лікар віщої категорії в сфері організації та управління охороною здоров’я та дерматовенерології, Будніков Юрій В’ячеславович. Звертайтесь, і ваше здоров’я буде в надійних руках професіоналів.

Структура ОШВД

Наш диспансер працює з 1.04.1941 року. В теперішній час він перебуває в управлінні Сумської обласної ради та підпорядковується Обласному управлінню охорони здоров’я. Наша діяльність ведеться на основі актуального Закону України «Про охорону здоров’я» та інших законодавчих, нормативних актів. Підтвердженням легальності послуг, що ми надаємо є Ліцензія на право ведення медичної діяльності № 183 від 29.12.2004 року, видана Міністерством охорони здоров’я України. У 2012 році наш диспансер пройшов чергову державну акредитацію, за результатами якої нам була надана перша категорія.

В структуру шкірно-венерологічної клініки входить:

  • клініко-діагностична лабораторія;
  • диспансерне відділення;
  • стаціонарне відділення;
  • кабінет анонімного обстеження.

Ми проводимо санітарно-освітню роботу стосовно питань профілактики шкірних, заразних шкірних та венерологічних хворою. Високе сучасне оснащення, лікарі вищих категорій, щире бажання допомогти кожному пацієнту – це те, що дозволяє нам надавати кваліфіковані послуги, що є основою швидкого та ефективного лікування. Ми регулярно проводимо та беремо участь в конференціях, семінарах, розробляємо методичні матеріали, готуємо інформаційні листи, впроваджуємо в медичний процес інноваційні технології обстеження та лікування.

За додатковою консультацією та щоб записатися на прийом шкірвенеролога, звертайтесь в нашу реєстратуру особисто або за телефоном. Не зволікайте з візитом до спеціаліста, адже ваше здоров’я саме в ваших руках.

Записатись на прийом

Заповніть форму, і наші спеціалісти з вами зв'яжуться найближчим часом.